/OBRAZEM/ Kvalifikací bylo zahájeno mistrovství republiky ve stolním tenisu mužů a žen, které se poprvé v historii koná na jihu Čech v českobudějovické Sportovní hale.
Mistrovství republiky ve stolní tenisu se hraje poprvé v historii na jihu Čech
Rychlý kontakt