Mistrovství republiky ve stolní tenisu se hraje poprvé v historii na jihu Čech

/OBRAZEM/ Kvalifikací bylo zahájeno mistrovství republiky ve stolním tenisu mužů a žen, které se poprvé v historii koná na jihu Čech v českobudějovické Sportovní hale.

Podrobnosti o vložení záznamu

Datum vložení: 21. 3. 2026 13:34
Datum poslední aktualizace: 21. 3. 2026 13:34
Autor: Správce Webu